Otevírací doba

Po Pá, 8:00 - 18:00

Zavolejte mi:

+420 704 395 355

Napište mi email

robert-cermak@email.cz

Náš tým - Instalatér Ostrava a trochu pro zasmání, jak asi mohou vypadat instalatéři v Americe či i u nás. Nevím, kterého byste chtěli mít doma, snad to záleží na jménu a vzhledu, a ne na šikovnosti tak to je to prezentováno na zahraničních webech.

Nechci se zde dopouštět hanlivého názoru, ale v každém případě spíše potřebujete na opravdu kvalifikovaného instalatéra s výuční listem a ne převlečeného kadeřníka s malým hasákem v ruce.

Nejdůležitější jsou zkušenosti praxe v oboru a hlavě doklad o tom, že doopravdy technik Ostravský instalatér u Vás na opravě je odborník, a to znamená vyučen v oboru. Rád bych zde prezentoval a vyzdvihoval své kvality, ale musím být rozumný, přes to se nedokážu nezmínit o tom s čím se setkávám velmi často. Šíleně odfláknutá práce, a to přímo odbornou firmou například vodovodní stoupačky upevnění které je použito původní na železné trubky. Toto upevnění skřípne platovou trubku PPR a při změně teplot v trubce což je na teplé vodě častý jev se roztažením materiálu projeví trhlina, a navíc použité trubky nejsou na teplou vodu, ale na studenou a následující údržba a opravy pomocí cípantů s gumou no HRÚZA

Instalatér Topenář Ostrava tel 704 395 355 je k vašim službám Nonstop pohotovost na telefonu.

Seznamte se s našimi "inženýry" Instalatéry

team Instalater ostava

Adam Phillips

Koordinátor nářadí

team instalatéři ostrava

Miloš Jakeš

mluvčí

team instalatérství ostrava

Robert Redford

kontrola kvalit

team instalatérské práce

Jan Divoký

pohybový kouč

Instalatér Ostrava Robert