Otevírací doba

Po - Pá, 8:00 - 17:00

Zavolejte nám

+420 704 395 355

Napište nám email

robert-cermak@email.cz

instalater ostrava

Zdravím Vás

Vyučený instalatér topenář s 25letou zkušeností - 24h. Nonstop na telefonu

Naše firma Robert Čermák se specializuje na instalatérské topenářské práce a havarijní poruchová služba voda -Instalatér Ostrava Topenář Zaměřujeme se především na odbornou řemeslnou práci opravy malé rekonstrukce a Nonstop pohotovost poruchovou havarijní službu. S pečlivostí provádíme instalatérské - topenářské práce se zárukou. Naším hlavním počinem jsou rekonstrukce, opravy a údržba stávajících zařízení a odstraňování vzniklých havárií. Čištění odpadu – kanalizace. Nejlepší ceny Instalatér Ostrava Instalatérství

Instalatérství topenářství a havarijní služba - Námi poskytované služby a servis: instalatérské a topenářské práce Nonstop pohotovost - Havarijní služba Ostrava. Provádíme rekonstrukce koupelen ( výměna vany, výměna baterie, wc ). Rekonstrukce bytů a opravy rozvodů vody v materiálu plast, mědˇ, pozink, opravy odpadů a kanalizace, montáž a výměnu vodoměrů - baterií, montáž topenářských rozvodů a systémů ÚT v materiálu ocel (megapres), mědˇ. Údržbu a opravy topných systémů ( montáž kotle, radiátory, vodoměry, termo-ventily atd.) Čištění odpadu – kanalizace Ostrava Instalatér Ostrava

Jsme absolventi montážního školení plynových kotlů a tepelných čerpadel - Certifikát a školení od firmy Immergas na montáž - plynových kotlů - kondenzačních plynových kotlů - tepelných čerpadel a jejich součásti - cerifikáty najdete v sekci FOTOGALERIE

Máme osvědčení a Certifikát o proškolení a přezkoušení z odborné způsobilosti k montáži lisovaných spojů na potubí z materiálů dle TPG 700 01 a TPG 704 01 - cerifikáty najdete v sekci FOTOGALERIE

Instalatérství Poruba

9

Řemeslníci

485

Klienti

489

Zakázky

19

Projekty

Často kladené dotazy

Můžete se zeptat instalatera

Raději bych se do toho být Vámi nepouštěl - pokud pod Vámi bydlí další lidé. Je velmi důležité mít funkční ventily u vodoměrů pokud si hodláte sám opravovat.
U živnostníků - jelikož mají na živnostenský list slevy. Cenu si lze sjednat předem, dle kalkulace.
Ano na danný pracovní úkon má vždy záruční servis dle zákona dva roky a na některý materiál podle výrobce. Pojištění Vám poradíme.
U havarijní události příjezd po pracovní době je automaticky účtován částkou 2100,- a dále v hodinové sazbě 490,- a po pracovní době 590,- (dle obtížnosti a délky přípryvy).
Ano, ale záleží, u jaké pojišťovny. My máme dlouholetou praxi s uplatňováním škod u pojišťoven a Víme, jaké pojištění a pojišťovna bude pro Vás optimální.
Domluvíme tu nejlepší, jelikož tyto věci známe z praxe. Stačí napsat.
NE NE NE - nikdy, výrobci neustále obněnují své výdobky a starší věci se nehodí k novým. Zárovň se nové výrobky už nedělají na opravu.
Podle Výučních Listů instalatérství topenářství k Vám přijdou vždy odborníci s mnohaletou praxí ne kadeřníci v montérkách.
Pokud je havarijní událost tak ano. Jinak pouze na domluvě - Instalatérství Ostrava.
ANO - pracujeme po moravskoslezským kraji a havarijní události opravujeme do 60km okolo Ostravy.
Instalatér Ostrava Instalatérství