Otevírací doba:

Po - Pá, 8:00 - 17:00

Zavolejte nám:

+420 704 395 355

Napište nám email:

robert-cermak@email.cz

topenář ostrava

Topenářství - v TEXTU SLEVOVÝ KUPÓN

Vytápění bytů, topenáři a jejich práce - opravy, přestavby topení

ČTĚTE NÍŽE NAJDETE SLEVU na 10%: Topenář Ostrava zajišťuje opravy topení - vytápění domu, tlakové zkoušky a dotlakování vody - topenářské práce - v oboru instalatérství voda topení Ostrava - vytápění domů a objektů v Ostravě zahrnují montáže, servisní opravy rekonstrukce rozvodů topení, nebo napojení na zdroje tepla s regulací teploty prostoru a nouzové pojistné ventily pro topenáře při náhlé poruše rozvodů topení - kotel. Složitá legislativa stavebních zákonů a norem, materiálová a mechanická náročnost dnešního topenářství velmi ztěžují zhotovení vlastních topných instalací podle platných předpisů a norem, které jsou kvalitní a zároveň levné. Díky vyspělé technologii, materiálům a strojnímu vybavení jsou instalatéři tak efektivní, že jsou nejen schopni provádět topenářské práce lépe a rychleji, ale jsou také levnější než nezkušení a nedostatečně vybavení kutilové. Navíc poskytují bezpečnost topenářských prací a instalovaný topný systém bez problémů splní technické a právní předpoklady pro úpravu nebo placení pojištění v případě havárie.

Topenáři dotace - poskytování topenářských prací: Topidla EKOMPLEX poskytují komplexní servis pro profesionální práce v oboru vytápění budov. Poskytujeme komplexní služby od analýzy vašich záměrů přes projektovou činnost až po kompletní realizaci systémů vytápění pro bytové domy, rodinné domy a nebytové prostory.

Komplexní realizace otopných soustav a jejich údržba: Realizujeme systémy vytápění a rozvody vytápění v bytových a komerčních objektech včetně servisní činnosti a dovybavení rozvodů vytápění. Poskytujeme komplexní Topenářské služby pro topné systémy:

Projektování rozvodů vytápění - Projektování rozvodů a topných systémů v budovách.

Montáž rozvodů topení - montáž nových rozvodů topení ve starých i nových objektech.

Oprava rozvodů topení - Neakutní oprava stávajících poruch rozvodů topení.

Dopojení vody do uzavřeného systému jsou důležité znalosti vodaře v Ostravě či blízkého okolí.

Porucha topení – Nouzová oprava poruchy topení v případě náhlé nouze – Servis poruchy topení.

Rekonstrukce vytápění - rekonstrukce, modernizace. Rozšíření stávajících otopných systémů vám zajistí naši topenáři z Ostravy. Instalatérství a topenářství k Vašim službám

Topný systém – poradíme vám s výběrem správného topného systému. Zde je heslo na slevu 10% "Bořek"

Východiskem pro návrh otopné soustavy je výběr správné otopné soustavy, to znamená princip vzniku, přenosu a předávání tepla. Topné systémy rozlišujeme podle toho, jak je teplo z topidla distribuováno a jak je teplo dodáváno do místnosti.

Vytápěcí systém podle způsobu distribuce zdroje tepla.

Systém vytápění v Ostravě podle způsobu předávání tepla do místnosti: 1) Vytápění radiátory - prostřednictvím rozvodu tepla je teplo ze zdroje předáváno radiátorovému systému, který předává teplo do místnosti. 2) Podlahové vytápění - potrubí umístěné na podlaze předává teplo do místnosti tím, že ho dodává přímo do podlahy bez potřeby topného tělesa. 3) Sálavé vytápění - přenos tepla do místnosti sáláním z lokálních topidel bez rozvodů tepla (krby bez krbových vložek, kamna, infrazářiče). 4) Teplovzdušné vytápění - Vytápění teplým vzduchem ohřívaným přímotopem - teplovzdušné krby, kamna, topné systémy atd.

Nejenom vytápění, ale i takový Vodař Ostrava je velmi podstatný k zapojení dotlakování otopné soustavy.

Instalatérství v Ostravě

naše služby

Poskytujeme služby

hodinový manžel

S čím Vám hodinový manžel pomůže? Prostě se vším co je potřeba doma opravit, přidělat, přestěhovat a upravit! Naši hodinoví manželé jsou kvalifikováni v oborech Elektrikář, Instalatér, Malíř, Lakýrník, Zedník, Obkladač a Tapetář Instalatérství a havarijní služba voda topení a odpadu. Kromě toho Vám nabízíme i přepravu a stěhování v naší dodávce! Toto všechno Vám nabízíme rychle, kvalitně a za rozumné ceny!

Hodinový manžel Ostrava

+
pojištění proti havárii

Máme mnohaleté zkušenosti s pojistnými událostmi a proto víme kdo a kde Vám sjedná nejlepší pojištění domácnosti, domu, bytu atd. Už nebudete mít s proplacením havarijní situace žádný problém. Instalatérství a havarijní služba voda topení a odpadu - Instalatér Ostrava - Obraďte se na nás!

Pojistný poradce - Pojištění

+
servis elektrika

- Opravy a údržba elektroinstalace - mpletní rekonstrukce bytů - Bytová jádra na klíč (elektroinstalace) - Připojení spotřebičů (elektrické sporáky, myček, praček, digestoří atd.) - Veškeré drobné opravy a montáže a rekonstrukce elektrických rozvodů - Přípojky, přihlášky, revize elektro

Elektrikářské práce

+
instalatérství instalater Ostrava Instalatér Ostrava havarijní služba voda