Provozní doba:

Po - Pá 7:00 - 16:00

Zavolejte na:

+420 704 395 355

Pište:

robert-cermak@email.cz

Havarijni sluzba Poruba

Havarijní služby voda Ostrava - Odborné poradenství na tel: 704 395 355

Havarijní služba voda topení a odpad, kterou zajišťuje naše firma Instalatér Ostrava:

Havarijní služba voda topení a odpad, kterou zajišťuje naše firma Instalatér Ostrava se provádí Non-stop vždy 24h denně i o svátcích a víkendu – 704 395 355 - bezplatné Odborné poradenství.

Havárie je označena situace, kdy je zapotřebí do 24 hodin odborný zásah technika voda topení odpad. Zásadní určení havárie je například prasklá voda, která nelze zatavit tak aby zbytek obytné časti byl v provozu. Dále se dá označit jako havarijní situace, kdy je uspaná toaleta, která je jediná v obytné části. Určitě se najde mnoho další situací k okamžité opravě, které se vždy posoudí u požadavku zákazníka.

Cílem havarijního výjezdu a následné urgentní opravy havárie je:

Cílem havarijního výjezdu a následné urgentní opravy havárie je okamžitá reakce technika na místě havárie a odstranění nezbytně důležité části poruchy. Nejedná vždy o odstranění celé závady, ale předvíš té části, aby se zabránilo ohrožení zdraví majetku a základních potřeb domácnosti do 24h.

Naše firma Instalatér Ostrava Robert Čermák se specializuje na menší – drobné opravy, výměny, a právě havárie poruchy na vodě, topení a odpadů v bytových domech.

Jsme velmi flexibilní a dokážeme rychle reagovat na vaše požadavky!

Z tohoto důvodu jsme velmi flexibilní a dokážeme rychle reagovat na vaše požadavky, a to do pár dnů při objednání a při havarijní události vždy do 24h.

Flexibilita Rychlost nám umožňuje být u Vás jako první bez čekání na instalatéra !

Flexibilita Rychlost nám umožňuje na rozdíl u jiných firem, které preferují větší zakázky manévrovat a doplňovat opravy několikrát denně a mnohokrát v týdnu i o víkendech.

Proto volejte kdykoli na 704 395 355 - kde provozujeme i bezplatné Odborné poradenství NON-STOP !!!

Poradna jak sám opravit jako Instalatér
instalatér havárka