Provozní doba:

Po - Pá 7:00 - 16:00

Zavolejte na:

+420 704 395 355

Pište:

robert-cermak@email.cz

Havarijni sluzba Poruba

Havarijní služby voda Ostrava - Odborné poradenství na tel: 704 395 355

Havarijní služba voda topení a odpad, kterou zajišťuje naše firma Instalatér Ostrava:

Havarijní služby voda topení odpad, kterou zajišťuje naše firma Instalatér Ostrava se provádí Non-stop vždy 24h denně i o svátcích a víkendu – 704 395 355 - volejte kdykoli Odborné poradenství Zdarma . Není podmínkou zjišťovat, jestli je či není váš problém poruchy tak vážný na výjezd opraváře, stačí zavolat na naši firmu, kde Vám nonstop zajišťujeme odborné poradenství zdarma. Zde vám technik vysvětlí, jestli je nutný havarijní výjezd, případně vám poradí, jak odstranit aspoň základní problém a objedná vás na další den. A to z důvodu, aby vás tento pracovní úkon nestál mnoho peněz zbytečně.

Havárie je označena situace, kdy je zapotřebí do 24 hodin odborný zásah technika voda topení odpad. Zásadní určení havárie je například prasklá voda, která nelze zatavit tak aby zbytek obytné časti byl v provozu. Dále se dá označit jako havarijní situace, kdy je uspaná toaleta, která je jediná v obytné části. Určitě se najde mnoho další situací k okamžité opravě, které se vždy posoudí u požadavku zákazníka.

Cílem havarijního výjezdu a následné urgentní opravy havárie je:

Cílem havarijního výjezdu a následné urgentní opravy havárie je okamžitá reakce technika na místě havárie a odstranění nezbytně důležité části poruchy. Nejedná vždy o odstranění celé závady, ale předvíš té části, aby se zabránilo ohrožení zdraví majetku a základních potřeb domácnosti do 24h.

Jsme malá firma spolupracují s dalšími živnostníky v oboru instalatérství, topenářství. Především zajištujeme práce menšího rozsahu - výměny opravy a servis zařízení koupelna kuchyň a WC + rozvody v bytech topení vada odpad. Z tohoto důvodu, že se zaměřujeme na menší akce, máme mnohem více časového prostoru v objednání zákazníků (32 zákazníků týdně) proto nečekáte na termín měsíc, ale pouze pár dnů. Instalatér Robert Čermák havarijní služba, voda, topení a odpad právě další naší flexibilní možností pro vás a to havárie poruchy na vodě, topení a odpadů v bytových domech.

Jsme velmi flexibilní a dokážeme rychle reagovat na vaše požadavky!

Z tohoto důvodu jsme velmi flexibilní a dokážeme rychle reagovat na vaše požadavky, a to do pár dnů při objednání a při havarijní události Ostrava voda topení vždy do 24h.

Flexibilita Rychlost nám umožňuje být u Vás jako první bez čekání na instalatéra !

Flexibilita Rychlost nám umožňuje na rozdíl u jiných firem, které preferují větší zakázky manévrovat a doplňovat opravy několikrát denně a mnohokrát v týdnu i o víkendech.

Proto volejte kdykoli na 704 395 355 - kde provozujeme i bezplatné Odborné poradenství NON-STOP !!! Tato služba je velice náročná, být k dispozici 24 h na telefonu a na výjezdu i o víkendech. Proto prosím berte to jako vaše přání, které se pokusíme zajistit s tím, že nikdo jiný vám z největší pravděpodobností neporadí a nepřijede. Děkujeme za pochopení.

Poradna jak sám opravit jako Instalatér
instalatér havárka