Otevírací doba

Po - Pá 7:00 - 16:00

Zavolejte nám

+420 704 395 355

Napište nám email

robert-cermak@email.cz

Instalatérství Ostrava

Popis výměna vodovodní baterie dřezové vanové sprchové umyvadlové

Článek o opravách a výměně vodovodní baterie instalatérství instalatér Ostrava a instalatéři voda

Doporučení u kapajícího kohoutku či netěsnící vodovodní baterie.

Nechci Vás děsit z toho, že Vás to bude stát mnoho peněz, jelikož cena vodovodních baterií nástěnných či stojákových se pohybuje od 500 Kč a více. Doporučuji si vydrat baterii podle doporučení - vyučeného instalatéra, který nemá zájem na tom, aby za měsíc baterii měnil znova a zdarma. V dnešní době není dobrý spoléhat na možnost opravy, výměny kartuše, jelikož práce spojená s vyhledáním vhodného tipu kartuše, nákup kartuše, čekání na zboží a na konec oprava stávající vodovodní baterie je tak časově náročná, že je levnější, ale hlavně rychlejší výměna vodovodní baterie od instalatérské firmy.

Mnoho instalatérů nemá zájem měnit vodovodní baterie.

Většina instalatérských firem se zaměřuje na stabilní a dlouhodobé zakázky a taková jednorázová výměna či oprava vodovodní baterie právě u Vás jim pouze naruší plánované akce, a proto malé zakázky nehodlá řešit. Od toho je zde má firma Instalatér Ostrava - Robert Čermák, která se specializuje právě na tyto chybějící služby v regionu ostravska. Nabízím jak havarijní služba, tak i opravy a výměny zařizovacích předmětů v koupelně v kuchyni a WC.

Preferuji právě výměny vodovodních baterií všech tipů.

Na tuto službu se snažím uvolnit čas přednostně, proto volejte a dostanete skvělý termín provedení zakázky. Setkávám se s mnoha případy jak a kde jsou různě uchycené vodovodní baterie a v jakém stavu jsou například kuchyňské desky po špatném dotažení upevnění baterie. Umím si tedy rychle poradit s čímkoli a vše bývá maximálně do 1 hodiny hotové. Instalatérství Ostrava havarijní služby voda topení Nonstop pohotovost na telefonu.

Cena výměny baterie podle zakázky je rozhodně výhodnější.

Pokud k Vám přijedou dva instalatéři na výměnu baterie, je zřejmé, že jednoho z nich zaplatíte navíc. Je pouze jeden případ, kdy je potřeba dvou lidí na výměnu vodovodní baterie a je to nástěnná dřezová baterie v umakartovém jádře. I v tomto případě jde pouze o podržení se protáčejícího šroubení což zvládne každý a není tedy nakonec potřeba další instalatér - stojící a spící. Volejte kdykoli. Odborné Poradenství ZDARMA 24h. nonstop. Není to vždy jednoduché rozhodnout se, jak se zachovat důvěřovat odborníkům či provést opravu sám a ušetřit. Promyslet možné následky a jaké rizika nese to, že tuto práci neovládám a připustit si skutečnost že doopravdy nevím vše co mě čeká, a navíc mám vybavení na vše co se může pokazit. No nevím?

Další o naší práci
instalatérství a topenářství hodnocení