Otevírací doba:

Po - Pá, 8:00 - 19:00

Zavolejte nám:

+420 704 395 355

Napište nám email:

robert-cermak@email.cz

instalatér Ostrava Radaway

Sprchové kouty, sprchové vaničky, výrobce | Radaway - Koupelnové studio

Nejlepší výrobce kvalitních sprchových koutů za nízkou cenu je firma Radaway Koupelnové studio - výrobce sprchových koutů ✅ Nabízíme čtvrtkruhové, čtvercové, obdélníkové, průchozí, pětiúhelníkové sprchové kouty, sprchové vaničky a nestandardní sprchové kouty

Radaway je výrobcem vysoce kvalitních, pohodlných a současně designových sprchových koutů, které též navrhuje. Na trhu působí od roku 2002 a za více než 10 let se setkali se stovkami problémů souvisejících s uspořádáním, které museli zákazníci firmy Radaway řešit , když si zařizovali své koupelny. Léta praxe jim umožnila vyvinout všechny druhy řešení těchto problémů. Všechny jejich výrobky jsou navrhovány v ústředí ve Swarzędzu blízko Poznaně (Polsko). Zde se nacházejí též výrobní hala a sklady.

Nákup sprchového koutu obnáší určité riziko, protože zákazníci ne vždy vědí, čemu mají věnovat pozornost, aby příslušný výrobek naplnil jejich očekávání. Z tohoto důvodu vždy doporučujeme zákazníkům to nejlepší řešení. RADAWAY

Sprchové kouty - Radaway Koupelnové studio

Zajistíme Vám super ceny sprchových koutů Radaway a zároveň i zvýhodněnou cenu montáže.

Ceny se pohybují již od 4000,- za tvrzené sklo a ložiskové pojezdy - což u jivých výrobců je cena dvojnásobná.

Často kaldené otázky a odborná poradna

Jak mám specifikovat variantu sprchového koutu (pravou nebo levou)? Postavte se před sprchový kout a podívejte se, na které straně se nacházejí panty (závěsy). Jestliže jsou na levé straně, jedná se o levostrannou variantu; pokud se závěsy (panty) nacházejí na pravé straně, je to pravostranná varianta (s výjimkou sprchového koutu EOS II KDS, Arta KDS II). Pro vanové zástěny je daná varianta specifikována stranou, na které je umístěn profil pro montáž na stěnu. Varianta sprchového koutu s posuvnými dveřmi je určena na základě pohybu dveří – o pravostrannou variantu se jedná, když se dveře otvírají doprava, a o levostrannou variantu se jedná, jestliže se dveře otvírají doleva.

Jsou sprchové kouty Radaway vhodné pro připevnění přímo na podlahu? Všechny sprchové kouty Radaway je možno připevnit přímo na podlahu bez sprchové vaničky.

Rád bych nainstaloval sprchový kout bez vaničky. Vztahují se rozměry uvedené ve specifikaci sprchového koutu na rozměry skleněného panelu ve sprchovém koutu? Jelikož ve většině případů je sprchový kout instalován na sprchovou vaničku, vztahují se informace poskytované ohledně rozměrů kabiny často na rozměry sprchové vaničky. Ve skutečnosti jsou vnější rozměry sprchového koutu menší kvůli jeho přemístění od okraje sprchové vaničky. V případech, kdy probíhá instalace sprchového koutu přímo na obkládačky, je důležité znát rozměr vzhledem k ose skleněného panelu.

Jaká je šířka stěnových profilů ve sprchových koutech? Mění se v závislosti na výrobní řadě sprchových koutů. V katalogu na konci každé výrobní řady se nacházejí technické výkresy s šířkou stěnových profilů. Kromě toho je možno danou šířku zjistit na technických výkresech specifického modelu sprchového koutu a zákaznicky uzpůsobeném řešení výrobku.

Co dělat, když je nika určená pro sprchové dveře širší než jejich rozsah seřízení? Tento problém je možno řešit různými způsoby: 1. Nákupem prodlužovacích profilů určených pro vybrané sprchové dveře (tuto informaci najdete podle konkrétního modelu sprchových dveří) za předpokladu, že šířka prodlužovacího profilu sníží příslušný rozdíl. 2. Objednáním sprchových dveří v nestandardních rozměrech. 3. Nákupem odpovídajícího výrobku z odlišné výrobní řady.

Jaká je realizační doba pro nestandardní sprchové kouty? Termín vyrobení sprchových koutů na míru je cca 5 týdnů.

Mohou být nestandardní sprchové kouty vyráběny s použitím jakéhokoliv skla, které je k dispozici ve vašem sortimentu? Nestandardní sprchové kouty s rovným sklem (o tloušťce 6 nebo 8 mm) mohou být vyrobeny v 7 variantách provedení skla: transparentní, hnědá, grafit, saténová, Pixarena, Mirror, Ultra Clear nebo ShowerGuard. Nestandardní sprchové kouty se sklem o tloušťce 5 mm mohou být vyrobeny pouze v provedení z transparentního skla.

instalatér Opava

Robert Root

Prosím malé strpení, zajímavosti se právě připravují. Děkuji

Sprchové kouty na míru

Podívejte se na ukázku sprchových koutů Radaway

  • Všechno
  • typizované i na míru
  • Novinky
  • Na míru
Image

Řada Essenza Pro Gold s módními detaily zlata zaujme moderním designem, funkčností a čistotou struktury. Modely této řady jsou součástí nejnovějších trendů v designu interiéru. Použití držáků pro upevnění na zeď a elegantní detaily dávají těmto sprchovým koutem lehkost a harmonicky vytvářejí prostor každé koupelny.

Essenza Pro Gold Walk-in III

+
Image

Řada Nes 8 je nadčasovou kombinací designu a špičkového zpracování. Různé modely umožňují použít jeden z nich k uspořádání koupelny v mnoha stylech. Výhodou sprchových koutů Nes 8 je sklo o tloušťce 8 mm, jakož i speciální systém umožňující vyrovnání zakřivení stěny až do 15 mm.

Nes 8 KDJ II

+
Image

Instalatér ostrava - Instalatérství a topenářství havarijní poruchová služba i na sprchové kouty - koupelny WC kuchyně a další rozvody vody topení instalatéři - instalateri.

Nes 8 KDD II

+
Image

Řada Nes 8 Black byla vytvořena pro lidi, kteří si cení moderního designu a nejvyšší kvality zpracování. Černé prvky těchto sprchových koutů dodávají prostoru prostor a zdůrazňují charakter koupelny. Černé linie, charakteristické pro modely Frame a Nadprůměrná kvalita a odolnost vůči otěru a UV záření. Výhodou sprchových koutů Nes 8 je sklo o tloušťce 8 mm, jakož i speciální systém umožňující vyrovnání zakřivení stěny až do 15 mm.

Nes 8 Black KDD II

+
Image

Série Nes Black je moderní design a elegance v kombinaci s fascinující černou barvou. Sprchové kouty v této sérii dodají koupelně jedinečný charakter. Díky spojení keramické barvy se sklem během procesu ztuhnutí jsou výslednými vlastnostmi trvanlivost, nadprůměrná kvalita a odolnost vůči otěru a UV záření.

Nes Black DWD+2S

+
Image

Řada Nes 8 Black byla vytvořena pro lidi, kteří si cení moderního designu a nejvyšší kvality zpracování. Díky spojení keramické barvy se sklem během procesu ztuhnutí jsou výslednými vlastnostmi trvanlivost, nadprůměrná kvalita a odolnost vůči otěru a UV záření. Výhodou sprchových koutů Nes 8 je sklo o tloušťce 8 mm, jakož i speciální systém umožňující vyrovnání zakřivení stěny až do 15 mm.

Nes 8 Black KDS II

+
Topenář instalater Ostrava Instalatér Ostrava Čermák